استاد احمد جمشیداُف

استاد احمد جمشیداُف

استاد آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

مدرس گیتار الکتریک، کلاسیک و تئوری

استاد احمد جمشیداُف، از برترین نوازندگان و مدرسین به نام گیتار در کشور هستند. استاد جمشیداُف گیتار را در سبک های گیتار الکتریک و گیتار کلاسیک تدریس می کنند.

تدریس گیتار الکتریک

سبک اجرا و تدریس استاد احمد جمشیداُف در زمینه ساز گیتار الکتریک، نزدیک به سبک جز، بلوز و متا است. ایشان ابتدا ریتم گیتار الکتریک را تدریس می کنند. تدریس ریتم گیتار الکتریک بر اساس پاورکوردها و ریتم های سنکپ دار موسیقی جز و بلوز است. سپس هنرجو را برای اجرای لید گیتار الکتریک آماده میکنند. لید گیتار درواقع اجرای ملودی هایی بر پایه جز و بلوز برای گیتار الکتریک است.

آشنایی با دوره آموزش گیتار الکتریک

تدریس گیتار کلاسیک

استاد جمشیداُف علاوه بر گیتار الکتریک، تسلط کامل روی گیتار کلاسیک و مبانی آن دارند. روش تدریس استاد جمشیداُف برای گیتار کلاسیک، بر پایه متد دکتر لیلی افشار است. ایشان علاوه بر آموزش تکنیک های این ساز، روی دشیفر (نت خوانی) و تئوری موسیقی تاکید جدی دارند.

آشنایی با دوه آموزش گیتار کلاسیک

تدریس تئوری موسیقی و تئوری گیتار

استاد احمد جمشیداُف از معدود نوازندگان گیتار الکتریک هستند که تسلط کامل روی تئوری موسیقی کلاسیک، هارمونی و مبانی نظری دارند. در نتیجه همواره هنرجویان ایشان، علاوه بر نوازندگی، سواد و دانش کافی موسیقی را نزد ایشان تحصیل می کنند.

آشنایی با دوره آموزش تئوری موسیقی

رزومه و کارنامه هنری استاد

نوازنده و مدرس گیتار الکتریک و کلاسیک
استاد جمشیداُف گیتار کلاسیک را نزد پروفسور لیلی افشار، تنها زن جهان که موفق یه اخذ مدرک دکتری گیتار شده است، آموخته اند. ایشان همچنین نزد استاد مسلم گیتار کلاسیک استاد پیمان ریاحی موسیقی و گیتار کلاسیک راآموزش دیده اند.

همچنین گیتار الکتریک را نزد اساتید بزرگ این ساز آموخته اند. اساتیدی از جمله اساتید فرشید اعرابی ، پیام اسلامی و ماهان میر عرب.

استاد جمشیداُف برگزيده دو جشنواره استانی در رشته گیتار کلاسیک
نوازندگی و آهنگ سازی در قطعات متعدد تولید شده رسمی کشور شده اند. علاوه بر آن اجراهای انفرادی و گروهی در تهران و دیگر شهر ها سابقه چندین سال تدریس طبقه بندی شده گیتار همراه با تئوری موسیقی و آهنگسازی را در کارنامه هنری خود دارند.

مشاوره با استاد

برای رزرو وقت مشاوره رایگان با استاد (حضوری - آنلاین)، وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس تلفنی