استاد وحید طیبی

استاد سنتور در تهران - استاد وحید طیبی

بیوگرافی استاد وحید طیبی

استاد وحید طیبی
متولد 1357 در تهران
نوازنده و مدرس سنتور، قانون، تمبک و آواز

استاد طیبی از نوازندگان زبردست سازهای سنتور و قانون و همچنین ساز تمبک (تنبک) هستند. ایشان فارغ التحصیل هنرستان ملی موسیقی بوده و سالهای سال تجربه تدریس و تالیف موسیقی را دارند. ایشان همچنین دارای اجراهای متعدد بوده و کنسرت های زیادی برگزار کرده اند. استاد وحید طیبی، همکاری با هنرمندان بزرگ و به نام کشور را در کارنامه هنر خود دارند.
استاد طیبی علاوه بر تدریس ساز، به تدریس آواز ایرانی و پاپ نیز مشغول هستند. در ادامه، چکیده ای از فعالیت های حرفه ای استاد را مطالعه می فرمایید. همچنین ویدئوهای اجرای استاد و تصاویر استاد در کنار هنرمندان بزرگ را می بینید.


کلاس آموزش ساز قانون در تهران
بهترین استاد ویولن در تهران
استاد وحید طیبی در کنار استاد حسین طیبی و استاد ایرج خواجه امیری

رزومه هنری استاد

استاد وحید طیبی در سال ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. ایشان فرزند استاد حسین طیبی از اساتید پیشکسوت ویولن ایرانی بوده اند. استاد طیبی، با توجه به پیشینه هنری خانوادگی از زمان کودکی تحت تعلیم پدر و عموی خود زنده‌یاد محمد طیبی (خواننده و نوازنده تنبک) به فراگیری دستگاه‌ها و گوشه‌های موسیقی ایرانی و ساز تنبک پرداخته اند. همچنین در محضر اساتید دیگر از جمله استاد سعید ثابت به فراگیری ساز سنتور مکتب استاد فرامرز پایور پرداخته است.
ایشان با اساتید مطرح موسیقی کشور از جمله: حسین خواجه امیری (ایرج)، بانو دلکش، ابراهیم سلمکی، قاسم جبلی، منوچهر همایون‌پور، حسن ستار، بابک رادمنش، روزبه کلانتر، پیام طونی و دیگر هنرمندان ارزشمند همکاری داشته و همچنین برنامه‌های هنری متعددی را در کشورهای امارات، آلمان و هلند اجرا نموده است.
استاد وحید طیبی علاوه بر ساز سنتور به نواختن سازهای پیانو، کیبورد، تنبک و همچنین سلفژ و آواز پاپ سنتی مسلط می‌باشد.

کلاس های استاد طیبی در آموزشگاه

کلاس های استاد طیبی در آموزشگاه موسیقی عرفان نادیان، روزهای یکشنبه برگزار می شود. جهت شرکت در کلاس های استاد، می توانید ابتدا وقت مشاوره با استاد را رزرو فرمایید. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره با اساتید را تکمیل کنید. همچنین اگر قصد شرکت در جلسه مشاوره را ندارید، میتوانید مستقیماً در کلاس های استاد ثبت نام فرمایید. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریف فرم ثبت نام آنلاین اقدام فرمایید. در زیر، لینک های مربوطه آورده شده اند.

بهترین استاد سنتور در تهران
استاد وحید طیبی در کنار ستار

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان (آنلاین / حضوری) با استاد وحید طیبی، از طریق این لینک وارد شوید و فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.

ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس های سنتور، قانون، تمبک و آواز استاد وحید طیبی، از طریق این لینک وارد شوید و فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

تماس با ما

اگر درباره کلاس های استاد طیبی و یا موارد دیگر پرسشی دارید یا قصد ثبت نام یا رزرو وقت مشاوره با استاد را دارید، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

تماس تلفنی