کلاس آموزش ساز قانون

آموزش ساز قانون در تهران

آموزش ساز قانون در تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، مرجع تخصصی کلاس آموزش ساز قانون در تهران با بهره گیری از اساتید برجسته و متخصص این ساز خوش آهنگ و بینظیر است. اگر قصد دارید در کلاس آموزش ساز قانون در تهران ثبت نام و شرکت فرمایید، برای شما بهترین را به ارمغان آورده ایم. در ادامه به پاسخ این سوال میپردازیم که آیا یادگیری ساز قانون سخت است؟

آیا یادگیری ساز قانون سخت است؟

قانون، سازی خوش آهنگ و زیبا با صدایی آرامبخش و منحصر بفرد است. این ساز اگرچه طرفداران زیادی در بین مردم کشور ما دارد، با این حال یافتن اساتید مجرب و در دسترس برای کلاس آموزش ساز قانون همواره کاری دشوار است. چرا که تعداد نوازندگان حرفه ای و اساتید ساز قانون بسیار انگشت شمار است. اما با این حال باید بدانید یادگیری ساز قانون برخلاف تصور عمومی اصلا سخت یا غیر ممکن نیست. البته این ساز مانند هر ساز دیگری سختی های خود را دارد. اما این سختی با وجود تمرینات منظم و یادگیری آهسته و پیوسته، میتواند به آسانی تبدیل شود.

ما در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، با بهره گیری از اساتید متخصص و آکادمیک، کلاس های آموزشی استاندارد برای سازهای مختلف از جمله کلاس آموزش ساز قانون در تهران را برای شما فراهم کرده ایم. لطفا پیش از هرگونه تصمیم برای آموزش ساز قانون، این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید. 

 

مشاوره با اساتید

بهترین راه برای پاسخ به سوالات احتمالی شما، مشاوره با اساتید ساز قانون است. مشاوره به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. 

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

چرا ساز قانون را یاد بگیریم؟

ساز قانون به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد یادگیری موسیقی را دارند اما نمی دانند چه سازی را انتخاب کنند. در ادامه چند دلیل اصلی برای انتخاب این ساز به عنوان ساز آموزش را ذکر کرده ایم:

  • حس زیبای نوازندگی با انگشتان: این ساز به دلیل اجرا با انگشتان دست و از طریق رابطی با نام انگشتانه، حس بسیار لطیف و بکر نوازندگی را بیش از هر ساز دیگری به شما هدیه می دهد و شما با تمام وجود لذت نوازندگی را تجربه خواهید کرد.
  • منحصر بفرد باشید: همانطور که گفتیم، تعداد انگشت شمار نوازندگان حرفه ای این ساز زیبا، باعث شده تا نوازندگان و متخصصین ساز قانون اولا در میان اهالی موسیقی بسیار منحصر بفرد و تکتاز باشند و ثانیا فرصت های شغلی بیشماری چه در زمینه |آموزش یا اجرا یا ضبط و … در اختیار آن ها باشد. بنابراین اگر در کنار لذت بردن از یادگیری ساز نیم نگاهی به فرصت های شغلی مربوطه را دارید، در انتخاب ساز قانون شک نکنید!
  • پرده گردانی بی حد و مرز: ساز سنتور به دلیل داشتن سیستمی با نام پرده گردان، محدودیت های ساز سنتور را تقریبا به صفر رسانده و در نتیجه نوازنده ساز قانون می تواند در هر گام و دستگاه موسیقی که بخواهد موسیقی بنوازد و حتی در حین اجرا گام قطعه را تغییر دهد. این ویژگی، ساز قانون را بیش از همه سازها منحصربفرد کرده است.
  • آیا یادگیری ساز قانون سخت است؟: این باور عمومی که آیا یادگیری ساز قانون سخت است، منجر به این شده که بسیاری از افراد علاقمند به این ساز خوش آوا، از یادگیری آن منصرف شوند. اما این اطمینان را به شما می دهیم که یادگیری ساز قانون به هیچ وجه سخت تر از سایر سازها نیست و اتفاقا بسیار دلنشین و جذاب است که از سختی طبیعی آن می کاهد.

مدرس ساز قانون:

مدرس کلاس آموزش ساز قانون در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، استاد حمید طیبی هستند. استاد طیبی از هنرآموختگان هنرستان عالی موسیقی و از برجسته ترین نوازندگان کشورمان هستند. ایشان علاوه بر ساز قانون، به سازهای سنتور، تنبک و همچنین آواز ایرانی نیز مسلط هستند و در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان تدریس می کنند.

تدریس ساز قانون و ویولن در تهران

استاد حمید طیبی همچنین فرزند استاد حسین طیبی، نوازنده نامدار و چیره دست ویولن کشورمان هستند. استاد حسین طیبی نیز به عنوان مدرس ویولن در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان فعالیت می کنند.

از جمله اساتید استاد وحید طیبی، مدرس قانون، سنتور، تمبک و آواز ایرانی آموزشگاه، اساتید بزرگی همچون استاد بهرام شمس، استاد محمد طیبی، استاد افتتاح، استاد تهرانی، استاد فرامرز پایور هستند.

رزرو وقت مشاوره با استاد

اگر قصد دارید این ساز را آموزش ببینید یا هنوز تصمیم قطعی نگرفته اید، توصیه میکنیم در جلسه مشاوره رایگان با استاد شرکت کنید و سوالات و ابهامات خود را مستقیماً از استاد بپرسید. قطعا استاد نیز نکاتی را به شما خواهند گفت که در آگاهی شما پیش از شروع آموزش بسیار موثر خواهد بود.

پس از ثبت درخواست، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

مطالب مرتبط

تماس تلفنی