آموزش سنتور در غرب تهران

آموزش سنتور در غرب تهران

سنتور، سازی اصیل با ریشه ای کاملا ایرانی است که سال های سال است از نیاکان ما به ما به ارث رسیده است. آموزش این ساز، نیازمند روش های اصولی و اساتید مجرب و تحصیل کرده این زمینه است. به همین منظور، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان مرجع برگزار کننده کلاس آموزش سنتور در غرب تهران، با بهترین اساتید و متدهای آموزشی، در کنار شما عزیزان است.

در ادامه، توضیحاتی درباره ساز سنتور، آموزش این ساز و شرایط کلاس های آموزش سنتور در آموزشگاه را می بینید.

آموزش سنتور در غرب تهران

مشاوره با اساتید

مشاوره (آنلاین/حضوری) بهترین راه برای پاسخ به سوالات و ابهامات احتمالی شما، مشاوره با استاد سنتور آموزشگاه است.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره آموزش سنتور در غرب تهران را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

آشنایی با سنتور

سنتور، از جمله سازهای زهی-ضربه ای است که با مضراب نواخته می شود. این ساز دارای 72 سیم است که در دسته های 4 تایی قرار دارند. به عبارتی هر 4 سیم روی یک خرک قرار دارند و هم صدا کوک می شوند. از جمله معروف ترین کتاب های آموزش سنتور می توان به کتاب دستور سنتور استاد پایور و کتاب شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار اشاره کرد.

آموزش سنتور در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، تنها مرجع تخصصی و آکادمیک آموزش سنتور در غرب تهران است که با استفاده از اساتید و متدهای تخصصی این ساز، به آموزش علاقمندان به این ساز می پردازد. آموزش سنتور علاوه بر استاد ماهر، نیازمند تمرین و ممارست فراوان است که در نهایت، هنرجو را به یک استاد سنتور تبدیل خواهد کرد.

شرایط کلاس آموزش سنتور

کلاس های آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به صورت خصوصی و هفته ای 1 جلسه نیم یا یک ساعته (به انتخاب هنرجو) برگزار می شود. مدرس این کلاس ها استاد وحید طیبی هستند. ایشان فارق التحصیل موسیقی از هنرستان عالی موسیقی هستند و علاوه بر سنتور، سازهای قانون و تنبک و همچنین آواز ایرانی نیز تدریس می کنند. کلاس ای آموزش سنتور روزهای یکشنبه برگزار می شود.

اساتید کلاس آموزش سنتور در غرب تهران

کلاس آموزش ساز قانون در تهران

استاد وحید طیبی

استاد وحید طیبی، مدرس ساز سنتور در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان هستند. ایشان یکی از برترین و مجرب ترین مدرسین کلاس آموزش سنتور در غرب تهران هستند. استاد طیبی علاوه بر اینکه فارق التحصیل هنرستان موسیقی هستند، دارای رزومه کاری و هنری بسیار پربار و ارزشمندی هستند. برای آشنایی بیشتر با استاد، روی نام استاد کلیک کنید.

آموزش موسیقی کودک در جنت آباد

استاد الهام میرزایی

استاد الهام میرزایی مدرس سنتور، تمبک و موسیقی کودکان هستند. ایشان دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه بوده و از مدرسین برجسته کلاس آموزش سنتور در غرب تهران به شمار می روند. رزومه استاد میرزایی نشان از فعالیت های حرفه ای پربار ایشان دارد. برای آشنایی با رزومه، بیوگرافی و فعالیت های هنری استاد، روی نام ایشان کلیک کنید.

آموزش سنتور در غرب تهران

مشاوره با اساتید آموزش سنتور درغرب تهران

لازم است پیش از شروع کلاس آموزش سنتور در غرب تهران، در جلسه مشاوره با استاد شرکت فرمایید. دریافت راهنمایی های پیش از شروع کلاس آموزش سنتور و همچنین آشنایی با استاد، روش آموزشی ایشان و همچنین آشنایی با فضای آموزشگاه و شرایط کلاس ها هدف از برگزاری این جلسه است. جلسه مشاوره با استاد به صورت کاملا رایگان برگزار می شود و شما را ملزم به ثبت نام در کلاس نخواهد کرد. برای دریافت وقت مشاوره (حضوری - آنلاین) با استاد، روی لینک زیر کلیک کنید.

تخصصی ترین مرکز آموزش سنتور در تهران

کنسرت های هنرجویی و گروه نوازی

یکی ازویژگی های کلاس آموزش سنتور در غرب تهران در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، کنسرت های هنرجویی است. این کنسرت ها در قالب رسیتال های هنرجویی ماهانه، کنسرت های سالانه و گروه نوازی برگزار می شود.

سایر دوره های آموزشی در غرب تهران

کلاس آموزش پیانو در غرب تهران
کلاس آموزش تمبک در غرب تهران
کلاس آموزش ویولن در غرب تهران
کلاس آموزش دف در غرب تهران
کلاس آموزش گیتار در غرب تهران
کلاس آموزش گیتار الکتریک در غرب تهران
کلاس آموزش هنگ درام در غرب تهران
کلاس آموزش تار در غرب تهران
کلاس آموزش سه تار در غرب تهران
کلاس آموزش موسیقی کودک در غرب تهران
کلاس آموزش تئوری موسیقی در غرب تهران

مطالب مرتبط

تماس تلفنی