شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

تلفن های تماس

۰۲۱-۴۴۰۰۳۴۵۴ ۰۲۱-۴۴۰۶۸۶۳۸

شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

خانه » آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش گیتار الکتریک غرب تهران است. کلاس های آموزش گیتار الکتریک در بالاترین سطح و توسط برترین مدرس گیتار الکتریک غرب تهران برگزار می شود. به دلیل حجم بالای درخواست ها برای ثبت نام این ساز، محدودیت زمانی ثبت نام وجود دارد. در نتیجه هنرجویانی که زودتر اقدام به ثبت نام کنند، در اولویت خواهند بود. برای ثبت نام در کلاس گیتار الکتریک یا اطلاع از شرایط، یکی از موارد زیر را انتخاب فرمایید.

آموزش آکادمیک گیتار الکتریک

مفتخریم آموزش گیتار الکتریک را نه با روش های تجربی و غیر اصولی، بلکه با روش اصولی و مبتنی بر نت و تبلچر برای شما عزیزان ارائه دهیم.

تماس با آموزشگاه

سریع ترین راه دریافت اطلاعات درباره کلاس آموزش گیتار الکتریک در غرب تهران، تماس تلفنی با ماست. روی لینک تماس کلیک کنید.

مشاوره رایگان

ملاقات حضوری یا آنلاین با استاد و دریافت اطلاعات کافی درباره کلاس آموزش گیتار الکتریک. برای رزرو وقت مشاوره، روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام آنلاین

اگر قصد ثبت نام در کلاس آموزش گیتار الکتریک را دارید، کافیست روی لینک بالا کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید.

گیتار الکتریک، جذاب خوش صدا!

ساز گیتار الکتریک به دلیل صدای زیبا و پر قدرتی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این ساز دارای تکنیک های متنوع اجرایی است که به جذابیت آن افزوده است. مفتخریم حرفه ای ترین کلاس آموزش گیتار الکتریک در غرب تهران را برای شما فراهم آورده ایم. برای آشنایی با این ساز و اجزای آن، روی لینک زیر کلیک کنید.

همچنین برای شنیدن صدای این ساز جذاب، ویدئوی مقابل را که توسط استاد احمد جمشیداُف (مدرس گیتار الکتریک آموزشگاه) اجرا شده است، ملاحظه بفرمایید.

همچنین برای شنیدن صدای این ساز جذاب، ویدئوی زیر را که توسط استاد احمد جمشیداُف (مدرس گیتار الکتریک آموزشگاه) اجرا شده است، ملاحظه بفرمایید.

کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران
پخش ویدیو

اجرای گیتار الکتریک استاد جمشیداُف

اساتید کلاس آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

استاد آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

یکی از اساتید کلاس های آموزش گیتار الکتریک در غرب تهران، استاد احمد جمشیداُف از برترین مدرسین این حوزه هستند. استاد جمشیداُف علاوه بر گیتار الکتریک، گیتار کلاسیک و تئوری موسیقی نیز تدریس می کنند. این ویژگی، باعث منحصربفرد شدن آموزش ایشان از سایر اساتید شده است. در ویدئوی بالا، اجرای گیتار الکتریک توسط استاد را می بینید. برای آشنایی بیشتر با رزومه و سوابق استاد، روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش گیتار آکوستیک

دیگر مدرس کلاس های گیتار الکتریک، استاد پیمان عصمتی هستند. استاد عصمتی دارای مدرک کارشناسی آهنگسازی از دانشگاه بوده و بیش از 20 سال تجربه تدریس دارند. استاد علاوه بر گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک و گیتار کلاسیک نیز تدریس می کنند. 

برای آشنایی با رزومه، بیوگرافی و فعالیت های حرفه ای استاد عصمتی، از طریق لینک زیر اقدام فرمایید. همچنین برای دریافت وقت مشاوره با استاد و یا ثبت نام، می توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگی کلاس های آموزش گیتار الکتریک غرب تهران

آموزش اصولی و مبتنی بر نت

معمولاً اکثر کلاس های آموزش گیتار الکتریک با روش های تجربی (گوشی) و غیر اصولی برگزار می شود. با افتخار اولین کلاس آموزش گیتار الکتریک با روش اصولی و مبتنی بر نت را برای شما عزیزان برگزار کرده ایم. آموزش گیتار الکتریک در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، در دو بخش برگزار می شود:

آموزش گیتار ریتم (Rhythm Guitar)

منظور از گیتار ریتم، اجرای آکوردها  ریتم های ویژه گیتار الکتریک است. این ریتم ها معمولاً بر اساس پاورکوردها طراحی می شوند. آموزش این ریتم ها معمولاً به وسیله تبلچر صورت می گیرد.

آموزش لید گیتار (Lead Guitar)

لید گیتار همان اجرای ملودی به وسیله گیتار الکتریک است. این آموزش عمدتاً با نت و گاهی با تبلچر صورت می گیرد.

کلاس آموزش گیتار الکتریک غرب تهران
آموزشگاه گیتار الکتریک در غرب تهران

اولین در غرب تهران

با توجه به تعداد معدود کلاس های آموزش گیتار الکتریک تهران در غرب تهران، معمولاً یافتن یک کلاس حرفه ای مشکل است. چرا که اولاً نوازندگان و مدرسین گیتار الکتریک به تعداد کمی وجود دارند. ثانیاً اغلب نوازندگان این ساز، موسیقی را به روش گوشی و تجربی آموخته اند. در نتیجه امکان آموزش دادن گیتار الکتریک را ندارند.

مدرسین حرفه ای

تدریس گیتار الکتریک در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان،توسط اساتید تئوریسین موسیقی انجام می شود. اساتیدی که علاوه بر داشتن دانش کافی، نوازندگان ماهری هستند. همچنین توانایی انتقال دانش و هنر خود را به افراد و سنین مختلف دارند. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان اولین آموزشگاه ارائه دهنده کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران، مفتخر است حرفه ای ترین دوره را تقدیم شما عزیزان کند. 

تعویض سیم گیتار

شما عزیزان می توانید سیم گیتار خود را با بهترین کیفیت در آموزشگاه عرفان نادریان تعویض کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

در کنار شما هستیم!

آموزش موسیقی در غرب تهران

سایر دوره های آموزشی

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
این صفحه را به اشتراک بزارید.
Share on Facebook
Share on X
Share on Telegram
Share on WhatsApp
Share on Linkdin
Share on Pinterest
نویسنده