کلاس آموزش پیانو

کلاس آموزش پیانو غرب تهران

PianoCreated with Sketch.

هیچکس نمیتواند منکر این شود که پیانو، دلربا ترین و فریبنده ترین ساز موسیقی در سرتاسر جهان است. سازی با ده ها کلاویه سفید و مشکی که شنیدن موسیقی زیبای آن، هر شنونده ای را مسحور میکند! اما شنیدن کجا و نواختن کجا!… شاید در ذهن اغلب افراد این موضوع نقش بسته باشد که یادگیری پیانو کاری بسیار دشوار، زمان بر و پر هزینه است و به همین دلایل، از اقدام برای آموختن این هنر زیبا خودداری کرده باشند. اما واقعیت چیز دیگری است. کافیست در کلاس آموزش پیانو در غرب تهران شرکت کنید کنید تا خیلی سریع طعم شیرین نواختن این ساز بی همتا را بچشید.

ببینید >>> اجرای پیانو توسط استاد عرفان نادریان

کلاس آموزش پیانو در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، برگزار کننده کلاس آموزش پیانو در غرب تهران در همه سطوح و برای همه سنین است. مطمئنا آموزش پیانو، این ساز دلربای بی همتا، علاوه بر زیبایی ها و لطافت های بی مثل و مانندی که دارد، نیازمند روشی دقیق، فنی و اصولی است تا هنرجویان همانطور که در ابتدای مسیر اشتیاق یادگیری پیانو را دارند، تا انتها نیز با همین اشتیاق و انرژی کار را ادامه دهند. اگر به دنبال کلاس آموزش پیانو ر غرب تهران هستید، مطمئنا آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با بهترین اساتید و به روزترین متدهای آموزشی، حرفه ای ترین گزینه برای شما خواهد بود. در ادامه، اطلاعاتی درباره کلاس آموزش پیانو در غرب تهران در این آموزشگاه را در اختیار شما قرار میدهیم و برخی باورهای غلط درباره یادگیری پیانو را بررسی میکنیم.

کلاس آموزش پیانو

ویژگی های کلاس آموزش پیانو غرب تهران

آموزش اصولی و مبتنی بر نت

با توجه به اینکه اساتید آموزشگاه همگی دارای تجربه و علم کافی در زمینه آموزش موسیقی هستند، کلیه کلاس های آموزشی موسیقی مبتنی بر اصول حرفه ای و تئوری موسیقی است. البته این ویژگی به این معنا نیست که تمرینات همگی از جمله تمرینات کسل کننده و بدون آهنگ و حالت موزیکال تشکیل شده اند؛ بلکه در کنار آموزش اصولی و هدفمند، آهنگ های آشنا و زیبای موسیقی ایران و جهان به هنرجویان آموزش داده می شود.

کلاس آموزش پیانو بدون اتلاف وقت!

مطمئنا عجله کردن در امر آموزش پیانو منجر به وجود نقص و اشکال در کلاس آموزش پیانو خواهد شد. اما با این حال طولانی شدن بیش از حد فرآیند آموزش پیانو نیز باعث دلسرد شدن هنرجویان در این مسیر می شود. در نتیجه کلاس آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به نحوی طراحی شده است تا اضافات و شاخ و برگ های بی مورد مسیر آموزش حذف شود و هنرجو در کوتاه ترین زمان ممکن، اصولی ترین و بهترین کلاس پیانو در غرب تهران را تجربه کند.

اساتید مسلط و دلسوز

اساتید پیانوی آموزشگاه، استاد عرفان نادریان (مدیر آموزشگاه)، استاد علی اکبر پاشازاده، استاد زوفا لطفی و استاد نیلوفر هما هستند. این اساتید بدون تردید از بهترین و مسلط ترین اساتید این حوزه به حساب می آیند که هنرجویان و هنرآموختگان آنها نشاندهنده تسلط و دلسوزی آنان به امر آموزش پیانو است.

هزینه مناسب کلاس آموزش پیانو

شهریه کلاس های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان متناسب ترین هزینه ممکن با توجه به اساتید انتخاب شده برای این کلاس ها است. به نحوی که شما در هر جلسه آموزشی این احساس را خواهید داشت که به مراتب بیش از آنچه هزینه کرده اید آورده خواهید داشت. (کلاس پیانو در غرب تهران)

اساتید کلاس آموزش پیانو غرب تهران

استاد عرفان نادریان کارشناس ارشد موسیقی (آهنگسازی) و نوازنده و آهنگساز و مولف موسیقی هستند. برای آشنایی با رزومه و سوابق حرفه ای، روی نام یا تصویر ایشان کلیک کنید. 
کلاس های استاد نادریان روزهای یکشنبه تا سه شنبه برگزار می شود.

استاد علی اکبر پاشازاده، کارشناس ارشد موسیقی و استاد دانشگاه هستند. ایشان مدرس پیانو، تئوری موسیقی و آهنگسازی می باشند. استاد پاشازاده در روزهای شنبه هر هفته، به تدریس پیانو در آموزشگاه مشغول هستند. برای آشنایی بیشتر، روی نام استاد کلیک کنید.

استاد زوفا لطفی، کارشناس موسیقی با گرایش نوازندگی پیانو از دانشگاه هستند. ایشان در روزهای سه شنبه به تدریس پیانو در آموزشگاه می پردازند. استاد لطفی پیانو را با متد کلاسیک تدریس می کنند. برای آشنایی با بیوگرافی و رزومه ایشان، روی نام استاد کلیک کنید.

استاد نیلوفر هما، مدرس پیانو کودکان و همچنین مدرس موسیقی کودک با روش بلز، فلوت و پیانو هستند. استاد هما از هنرجویان استاد عرفان نادریان بوده و دروس تئوری موسیقی، هارمونی و کنترپوان را تحت نظر استاد گذرانده اند. برای اطلاعات بیشتر، روی نام استاد کلیک کنید.

هزینه و زمان کلاس ها:

کلاس آموزش پیانو در غرب تهران آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، به صورت خصوصی و نیم ساعته در محل آموزشگاه برگزار می شود. اما امکان ثبت نام برای کلاس های یک ساعته نیز وجود دارد. ترم ها به صورت ده جلسه ای (2 ماه و نیم) و هفته ای یک جلسه خواهد بود. اما در صورت تمایل هنرجو، می توان کلاس ها را به صورت دو جلسه در هفته نیز تنظیم کرد که این موضوع بستگی به زمان هنرجو برای تمرین دارد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره کلاس ها، با ما تماس بگیرید و در صورت تمایل در جلسه رایگان مشاوره با استاد دلخواه خود شرکت فرمایید. 

جلسه رایگان مشاوره:

موارد بسیار زیادی هست که شما باید پیش از شروع کلاس آموزش پیانو از آن مطلع شوید. همچنین لازم است سوالات احتمالی خود را از متخصصین بپرسید. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا حد ممکن به سوالات شما پاسخ دهیم. با این حال، مطمئنا کافی نیست!

همچنین شما حق دارید قبل از شروع کلاس آموزشی خود، با اساتید، روش آموزش و نوازندگی آن ها، فضای آموزشگاه و قوانین و مقررات آموزشی ما مطلع شوید. بهترین راه برای دستیابی به همه اطلاعات بالا، جلسه مشاوره است. باتوجه به اهمیت بالای این موضوع، ما این جلسه را به صورت رایگان با هر استادی که مایل باشید برای شما برگزار می کنیم. برگزاری این جلسه به معنای الزام به ثبت نام در کلاس نخواهد بود. (کلاس پیانو در غرب تهران)

آموزشگاه موسیقی در غرب تهران صادقیه

باورهای غلط درباره کلاس آموزش پیانو

اغلب افراد یادگیری پیانو را امری مشکل، زمانبر و پر هزینه می دانند. در ادامه برخی از این باورها را بررسی و اصلاح کرده ایم:

ببینید >>> باورهای غلط درباره آموزش پیانو

هزینه زیاد

هزینه خرید پیانوهای آکوستیک و رویال بسیار زیاد است. اما خوب است بدانید شما برای یادگیری پیانو، هیچ نیازی به خرید چنین سازهایی ندارید. شما با پیانوهای استاندارد دیجیتال، دقیقا همان کارایی و صدا را خواهید داشت. تفاوت آن ها تنها در مکانیز تولید صدا است که برای یادگیری و حتی اجرا، تفاوت چندانی نمی کند. قیمت پیانوهای دیجیتال به مراتب کمتر از پیانوهای گران قیمت آکوستیک است. ویدئوی زیر را که توسط استاد نادریان با پیانو دیجیتال یاماها اجرا شده است ببینید تا این موضوع را به خوبی درک کنید. مشاهده ویدئو. همچنین هزینه کلاس های آموزشی پیانو با سایر کلاس ها تفاوتی نمی کند. معمولا کلیه کلاس های یک آموزشگاه موسیقی در یک محدوده مشخص قیمت گذاری می شوند.

سختی زیاد آموزش پیانو

این نیز باوری است غلط که از نا آگاهی افراد درباره فرآیند آموزش موسیقی و پیانو سرچشمه میگیرد. به شرطی که آموزش پیانو با روش اصولی و قدم به قدم و آهسته و پیوسته انجام شود. در ای صورت، روند یادگیری شما به نحوی خواهد بود که سختی آن را متوجه نخواهید شد. همچنین در هر مرحله، زمانی که پیشرفت خود را می بینید و مطالب جدیدی را می آموزید، با لذت و اشتیاق فراوان به دنبال یادگیری مباحث و آهنگ های جدید خواهید بود. (کلاس آموزش پیانو غرب تهران)

طولانی بودن فرآیند کلاس آموزش پیانو

این تصور که یادگیری پیانو سالهای متمادی به طول می انجامد تصوری نادرست است که با اصل یادگیری تدریجی در تضاد است. زمانی که شما شروع به حضور در کلاس آموزش پیانو می کنید در هر جلسه و هر ترم مطالب جدیدی را می آموزید. در نتیجه سطح شما دائما در حال بالاتر رفتن است.

یک مثال برای درک بهتر

مثلا اگر 3 ماه از شروع کلاس آموزش پیانو شما گذشته باشد، با کسی هنوز آموزشی ندیده است قابل قیاس نخواهید بود. به بیان دیگر، توانایی پیانو زدن در سطح مقدماتی را خواهید داشت. فرض کنید سه ماه دیگر هم بگذرد و شما 6 ماه مشغول یادگیری پیانو باشید. حال اگر به سه ماه قبل خود نگاهی بیاندازید خواهید دید توانایی و هنر شما چندین برابر شده است. در این زمان شما با 3 ماه قبل خود تفاوت بسیار فاحشی دارید. این روند به همین ترتیب ادامه می یابد و اینکه شما تا چه سطحی میخواهید کلاس آموزش پیانو را ادامه دهید، بستگی به تصمیم شخصی شما دارد. اما با یک روش خوب و هدفمند، نهایتا بعد از یک سال، یک نوازنده پیانو در سطح متوسط هستید که اصلا شبیه به نوآموزها ساز نمیزنید. (کلاس آموزش پیانو غرب تهران)

ببینید >>> یادگیری پیانو چقدر زمان می برد؟

باید از کودکی شروع می کردم!

این هم بور غلط دیگری است که بسیاری از افراد به آن معتقد و مبتلا هستند. پیانو مثل ژیمناستیک نیست که لازم باشد شما حتما از کودکی آموزش دیده باشید و شک نکنید تنها عامل مهم و موثر در یادگیری پیانو، انگیزه و علاقه شماست.

استعداد کافی ندارم!

این باور غلط، بسیاری از کسانی را که مستحق یادگیری موسیقی بوده اند، از آموزش باز داشته است. اولا استعداد داشتن در زمینه موسیقی، امری صفر و یکی نیست که بگوییم فلان شخص حتما استعداد دارد یا ندارد. شما ممکن است در برخی ابعاد موسیقی مستعد باشید و در برخی دیگر نیاز به تلاش بیشتر داشته باشید. ثانیا اگر فرض کنیم استعداد داشتن یا نداشتن مهم است، حداکثر می تواند طول مدت آموزش شما را کمی بیشتر یا کمتر کند. در نتیجه به هیچ عنوان مانع یادگیری شما نخواهد بود.

کلاس پیانو در غرب تهران | کلاس آموزش پیانو | یادگیری ساز پیانو

مشاوره با اساتید

بهترین راه برای رفع ابهامات و پاسخ به سوالات احتمالی شما، مشاوره با اساتید پیانو است. مشاوره به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. 

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

درسنامه تخصصی آموزشگاه را ببینید!

آموزش تئوری موسیقی

مطالب مرتبط

تماس تلفنی