کلاس گیتار در غرب تهران

کلاس گیتار در غرب تهران

کلاس گیتار در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، برگزار کننده کلاس گیتار در غرب تهران در همه سبک ها است. کلاس های گیتار آموزشگاه، از بالاترین کیفیت آموزشی در غرب تهران برخوردار است و امکانات و شرایط ویژه ای برای هنرجویان عزیز مد نظر گرفته ایم.

مشاوره با اساتید

برای رزرو وقت مشاوره رایگان با استاد (حضوری - آنلاین)، وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام در کلاس گیتار

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

کلاس گیتار در همه سبک ها

با توجه به اینکه ساز گیتار، سبک ها و تنوع ژانر بسیاری دارد، آموزشگاه موسیقی استاد نادریان، برای کلیه این سبک ها، بهترین اساتید و مدرسین را به همکاری خود گرفته است.

کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران

گیتار الکتریک، این ساز جذاب و بی نظیر که متاسفانه مدرسین و نوازندگان تراز اول آن در کشور ما به ندرت یافت می شوند. با این حال، ما حرفه ای ترین کلاس گیتار الکتریک را برای شما مهیا کرده ایم. مدرس این کلاس، استاد احمد جمشیداُف، از برترین نوازندگان این ساز هستند. استاد جمشیذاُف علاوه بر گیتار الکتریک، گیتار کلاسیک و تئوری موسیقی نیز تدریس می کنند.

کلاس گیتار کلاسیک در غرب تهران

گیتار کلاسیک, علاوه بر اینکه نام نوعی ساز است، یک سبک اجرای گیتار نیز هست. از اساتید بزرگ این عرصه می توان به دکتر لیلی افشار اشاره کرد. ما برترین و با کیفیت ترین کلاس گیتار در تهران در سبک کلاسیک را برای شما مهیا کرده ایم. اساتید گیتار کلاسیک در آموزشگاه، استاد احمد جمشیداُف و استاد سمیه علیزاده هستند. این اساتید از هنرآموخته گان دکتر لیلی افشار (تنها زن جهان که مدرک دکتری گیتار دارد) هستند. برای آشنایی بیشتر با هر استاد، روی نام ایشان کلیک کنید.

کلاس گیتار پاپ و فلامنکو در غرب تهران

گیتار، سازی با ریشه اسپانیایی است که اصالتا برای نواخته شدن در سبک فلامنکو طراحی شده است. این سبک، بزرگانی همچون پاکو دلوسیا، خوان مارتین اشاره کرد. همچنین از اساتید ایرانی این ساز می توان از استاد بهرام آقاخان نام برد.

یکی از برترین مدرسین گیتار در تهران در سبک کلاسیک فلامنکو و پاپ، استاد امیر کریمی پور، از هنرآموختگان و همکاران استاد بهرام آقاخان و مدرس گیتار در آموزشگاه ما هستند. برای آشنای بیشتر با استاد کریمی پور، روی نام ایشان کلیک کنید.

کلاس گیتار الکتریک غرب تهران
گیتار الکتریک

مشاوره با اساتید کلاس گیتار در غرب تهران

بدون تردید هرکس قصد شروع کلاس گیتار در غرب تهران در هر سبکی را داشته باشد، سوالات و ابهاماتی درخصوص یادگیری ساز و مسائل جانبی آن دارد. قطعاً بهترین کسانی که می توانند به این سوالات پاسخ دهند، اساتید و متخصصین این حوزه هستند. به همین جهت، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، امکان مشاوره رایگان با هریک از اساتید را برای شما عزیزان علاقمند به ساز گیتار فراهم کرده است. مشاوره می تواند به صورت حضوری یا آنلاین باشد.

برای دریافت وقت مشاوره با اساتید آموزشگاه، روی لینک زیر کلیک کنید.

تعویض سیم گیتار در غرب تهران

اگر گیتار شما نیاز به تعویض سیم دارد، می توانید تعویض سیم گیتار خود را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید.

سایر دوره های آموزشی

مطالب مرتبط

تماس تلفنی