کلاس گیتار در غرب تهران

کلاس گیتار در غرب تهران

کلاس گیتار در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، تخصصی ترین برگزار کننده کلاس گیتار در غرب تهران در همه سبک ها است. آموزشگاه با 6 نفر از برترین اساتید گیتار در همه سبک ها همکاری دارد. اساتیدی که همگی از تجربه و تحصیلات دانشگاهی برخوردار بوده و سرامد اساتید گیتار در کشور هستند.

همچنین برای سبک ها و انواع گیتار از جمله گیتار کلاسیک (پاپ و فلامنکو)، گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک و … اساتید آقا و خانم در آموزشگاه حضور دارند. کلاس های گیتار آموزشگاه، از بالاترین کیفیت آموزشی در غرب تهران برخوردار است و امکانات و شرایط ویژه ای برای هنرجویان عزیز مد نظر گرفته ایم.

اساتید کلاس گیتار در غرب تهران

کلاس پیانو در جنت آباد

آریا طاری

فوق لیسانس موسیقی از دانشگاه تهران

گیتار فلامنکو غرب تهران

امیر کریمی پور

نوازنده و مدرس گیتار فلامنکو و پاپ

پیمان عصمتی

لیسانس موسیقی با گرایش آهنگسازی و نوازندگی گیتار

گیتار جنت آباد

سمیه علیزاده

لیسانس موسیقی با گرایش نوازندگی گیتار

تدریس کالیمبا در تهران

ریحانه رسولیان

لیسانس موسیقی با گرایش نوازندگی گیتار

کلاس گیتار در همه سبک ها

با توجه به اینکه ساز گیتار، سبک ها و تنوع ژانر بسیاری دارد، آموزشگاه موسیقی استاد نادریان، برای کلیه این سبک ها، بهترین اساتید و مدرسین را به همکاری خود گرفته است.

کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران

گیتار الکتریک، این ساز جذاب و بی نظیر که متاسفانه مدرسین و نوازندگان تراز اول آن در کشور ما به ندرت یافت می شوند. با این حال، ما حرفه ای ترین کلاس گیتار الکتریک را برای شما مهیا کرده ایم. مدرس این کلاس، استاد پیمان عصمتی، از برترین نوازندگان این ساز هستند. استاد عصمتی علاوه بر گیتار الکتریک، گیتار کلاسیک و تئوری موسیقی نیز تدریس می کنند.

کلاس گیتار کلاسیک در غرب تهران

گیتار کلاسیک, علاوه بر اینکه نام نوعی ساز است، یک سبک اجرای گیتار نیز هست. از اساتید بزرگ این عرصه می توان به دکتر لیلی افشار اشاره کرد. ما برترین و با کیفیت ترین کلاس گیتار در تهران در سبک کلاسیک را برای شما مهیا کرده ایم. اساتید گیتار کلاسیک در آموزشگاه، استاد پیمان عصمتی ، استاد آریا طاری، استاد سمیه علیزاده و استاد ریحانه رسولیان هستند. این اساتید از هنرآموخته گان برترین اساتید گیتار کشور بوده و همگی دارای تحصیلات دانشگاهی موسیقی هستند. برای آشنایی بیشتر با هر استاد، روی نام ایشان کلیک کنید.

کلاس گیتار پاپ و فلامنکو در غرب تهران

گیتار، سازی با ریشه اسپانیایی است که اصالتا برای نواخته شدن در سبک فلامنکو طراحی شده است. این سبک، بزرگانی همچون پاکو دلوسیا، خوان مارتین اشاره کرد. همچنین از اساتید ایرانی این ساز می توان از استاد بهرام آقاخان نام برد. گیتار فللامنکو در آموزشگاه توسط استاد امیر کریمی پور، از شاگردان و همکاران بهرام آقاخان تدری می شود.

کلاس گیتار الکتریک غرب تهران
گیتار الکتریک

مشاوره با اساتید کلاس گیتار در غرب تهران

بدون تردید هرکس قصد شروع کلاس گیتار در غرب تهران در هر سبکی را داشته باشد، سوالات و ابهاماتی درخصوص یادگیری ساز و مسائل جانبی آن دارد. قطعاً بهترین کسانی که می توانند به این سوالات پاسخ دهند، اساتید و متخصصین این حوزه هستند. به همین جهت، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، امکان مشاوره رایگان با هریک از اساتید را برای شما عزیزان علاقمند به ساز گیتار فراهم کرده است. مشاوره می تواند به صورت حضوری یا آنلاین باشد.

برای دریافت وقت مشاوره با اساتید آموزشگاه، روی لینک زیر کلیک کنید.

روزهای تدریس گیتار

کلاس های گیتار در رزوهای شنبه تا سه شنبه هر هفته برگزار می شود. برای اطلاع تقویم هفتگی آموزشگاه، از طریق لینک بالا وارد شوید.

مشاوره رایگان با اساتید

برای دریافت وقت مشاوره رایگان با اساتید گیتار، کافیست از طریق لینک بالا با ما تماس بگیرید.

ثبت نام کلاس با استاد

برای شرکت در کلاس های گیتار، می توانید از طریق لینک بالا با ما در ارتباط باشید.

سایر اساتید آموزشگاه

برای آشنایی با رزومه، روزهای کاری، رشته های تدریس و مشخصات سایر اساتید آموزشگاه، وارد این لینک شوید.

تعویض سیم گیتار در غرب تهران

اگر گیتار شما نیاز به تعویض سیم دارد، می توانید تعویض سیم گیتار خود را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید.

سایر دوره های آموزشی

مطالب مرتبط

تماس تلفنی