کلاس آموزش کالیمبا در تهران

کلاس آموزش کالیمبا در غرب تهران

کلاس آموزش کالیمبا در غرب تهران

کالیمبا، یکی از سازهای تیغه ای به شمار می رود که به دلیل جذابیت در صدا و ظاهر، طرفداران بسیاری دارند. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان اولین و تخصصی ترین مرکز برگزاری کلاس آموزش ساز کالیمبا در غرب تهران، آماده ارائه خدمات آموزشی این ساز برای شما عزیزان است. توجه کنید سازهایی مانند کالیمبا، به دلیل انگشت شمار بودن اساتید خبره این ساز در ایران و همچنین تقاضای بالا برای کلاس های آموزشی این ساز، ممکن است برخی افراد سودجو که تخصص کافی ندارند، اقدام به برگزاری کلاس های این ساز کنند. بهترین راه برای تشخیص اساتید ماهر از مدرسین نه چندان متخصص، توجه به رزومه و تحصیلات و سوابق کاری استاد است. در این آموزشگاه، استاد ریحانه رسولیان مدرس کلاس های آموزش کالیمبا هستند.

مشاوره با اساتید

برای رزرو وقت مشاوره رایگان با استاد (حضوری - آنلاین)، وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

تخصصی ترین مرکز آموزش کالیمبا در غرب تهران

آموزش کالیمبا مبتنی بر نت

روش های غیر اصولی آموزش کالیمبا، نه تنها باعث پیشرفت سریع تر هنرجویان نخواهد شد، بلکه مطمئنا پس از مدتی، هنرجو را دلزده و مسیر پیشرفت را برای آن ها بسیار مشکل خواهد کرد. چرا که نت و تئوری موسیقی، تنها زبان مشترک میان همه سازهای موسیقی است. 

در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، آموزش ساز کالیمبا با روش مبتنی بر نت و با جزوه تالیفی استاد نادریان به نام “روش کالیمبا نوازی” صورت می گیرد. در نتیجه هنرجویان گرامی می توانند از آموزش اصولی و قدم به قدم استفاده کرده و از آموزش این ساز جذاب لذت ببرند.

مدرس ساز کالیمبا استاد ریحانه رسولیان هستند. استاد رسولیان دارای مدرک کارشناسی موسیقی با گرایش نوازندگی از دانشگاه هنر تهران هستند و علاوه بر کالیمبا، سازهای گیتار کلاسیک و گیتار پاپ نیز تدریس می کنند. 

استاد ریحانه رسولیان در روزهای یکشنبه در آموزشگاه حضور دارند. برای مشاوره حضوری با استاد می توانید با ما تماس بگیرید.

برای آشنایی کامل با رزومه و سوابق کاری و تحصیلی استاد نادریان، روی تیتر همین قسمت کلیک کنید.

ثبت نام در کلاس آموزش کالیمبا

برای ثبت نام در کلاس آموزش کالیمبا، می توانید از طریق تماس با ما، با مشاورین آموزشگاه مشورت کرده و اطلاعات کافی درباره تخصصی ترین کلاس آموزش کالیمبا در غرب تهران را به دست آورید. علاوه بر آن می توانید از طریق ثبت نام آنلاین در سایت، تایم مشاوره رایگان با استاد را رزرو کنید. پس از انجام ثبت نام آنلاین، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

برای آشنایی با سایر دوره های آموزشی آموزشگاه، به صفحه دپارتمان آموزش مراجعه فرمایید.


کلاس آموزش کالیمبا در غرب تهران

مطالب مرتبط

تماس تلفنی