شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

تلفن های تماس

۰۲۱-۴۴۰۰۳۴۵۴ ۰۲۱-۴۴۰۶۸۶۳۸

شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

کلاس آموزش سه تار در غرب تهران

خانه » کلاس های آموزشی » کلاس آموزش سه تار در غرب تهران

کلاس آموزش سه تار

مشاوره با اساتید

مشاوره (آنلاین/حضوری) بهترین راه برای پاسخ به سوالات احتمالی شما، مشاوره با اساتید تار و سه تار آموزشگاه است.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

تخصصی ترین کلاس آموزش سه تار غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان تخصصی ترین و حرفه ای ترین مرجع برگزار کننده کلاس آموزش سه تار غرب تهران در خدمت شما عزیزان است. در این آموزشگاه، کلاس آموزش سه تار با بالاترین استانداردهای ممکن و بهترین اساتید این حوزه ارائه می شود. همچنین شما عزیزان برای آشنایی با استاد و آموزشگاه و روش کاری ما در زمینه آموزش سه تار، می توانید پیش از شروع کلاس آموزش سه تار، اقدام به شرکت در جلسه مشاوره با استاد فرمایید.

برای رزرو وقت مشاوره (رایگان) با استاد، با ما تماس بگیرید.

مراحل کلاس آموزش سه تار

به منظور آشنایی شما با استاد و روش آموزش ایشان. همچنین آشنایی با آموزشگاه و شرایط و باید ها و نباید های کلاس آموزش سه تار. این یک راه مطمئن است برای اینکه شما با آنچه میخواهید مواجه شوید، آشنایی کامل داشته باشید.

هرگونه سوال و ابهام خود را در این جلسه خصوصی از استاد و مدیریت آموزشگاه بپرسید. اگر با ابهام و سوالات پاسخ داده نشده شروع کنید، ممکن است در ادامه دلسرد شوید.

در ابتدای مسیر، شما باید زبان نوشتاری موسیقی یا همان نت نگاری را فرا بگیرید. همچنین لازم است با ساختار ساز سه تار از جمله سیم ها، پرده ها، کوک و … آشنا شوید. این مرحله مدت بسیار کوتاهی زمان می برد.

بهترین و مطمئن ترین راهنمای شما برای خرید ساز، به نحوی که متناسب با بودجه و استاداردهای آموزشی شما باشد، استاد شما است. آموزشگاه نیز با استفاده از روابط خود با کارگاه های ساخت ساز، سه تار مورد تایید استاد را برای شما سفارش داده و به شما تحویل می دهد.

نخستین آموزش های عملی شما با ساز، شامل طرز صحیح نشستن، دست گرفتن ساز، انگشت گذاری و … خواهد بود. این مرحله از آموزش، شاید مهم ترین مرحله تا انتهای روند یادگیری شما خواهد بود.

با توجه به تسلط فوق العاده بالای استاد رامین شاهین کار به اصول آموزش سه تار، مطمئنا با تمرینات و آموزش های ایشان، این مرحله را به خوبی پشت سر خواهید گذاشت.

اکنون که آموزش های مقدماتی خود را دیده اید، استاد با صبر و حوصله فراوان، شما را قدم به قدم تا نبدیل شدن به یک نوازنده سه تار همراهی می کنید. تمرینات استاد را با دقت فرا بگیرید و در منزل با حوصله تمرین کنید. حتما موفق خواهید شد!

اساتید سه تار: استاد دیبا دباغیان و رامین شاهین کار

کلاس سه تار در تهران

استاد دیبا دباغیان از شاگردان ارشد استاد ذوالفنون بوده و دارای مدرک لیسانس نوازندگی سه تار از دانشگاه تهران میباشند. ایشان علاوه بر تدریس و تحصیل موسیقی، اجراهای متعددی با ارکسترهای حرفه ای داشته اند. از جمله ارکستر شهرآوا، نوای وارش، شرر و غیره. برای آشنایی بیشتر با رزومه و کلاس های استاد، روی لینک زیر کلیک کنید:

اشنایی بیشتر با استاد رامین شاهین کار

کلاس آموزش تار در تهران

استاد رامین شاهین کار، از اساتید به نام و خوش فکر موسیقی ایرانی و مدرس و آهنگساز و نوازنده هستند. استاد شاهین کار از شاگردان برجسته استاد جلال ذوالفنون بوده اند و در کنار نوازندگی، موسیقی متن آثار متعددی در زمینه تئاتر و … را نیز آهنگسازی کرده اند. برای آشنایی با رزومه و سوابق استاد، روی لینک زیر کلیک کنید.

اشنایی بیشتر با استاد رامین شاهین کار

مشاوره رایگان با استاد

جهت رزرو تایم مشاوره رایگان با استاد در محل آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

ویدئو: اجرای سه تار توسط استاد شاهین کار

آموزش سه تار غرب تهران
پخش ویدیو

درباره کلاس آموزش سه تار سوالی دارید؟

هر پرسشی که درباره کلاس آموزش سه تار غرب تهران دارید، کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما، بهترین بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه خواهند داد.

برای تماس با ما، (اگر با موبایل وارد شده اید) یکی از شماره های زیر را لمس کنید.

44068638 | 44069126 | 44053778 | 44086551 | 09128013621

کلاس آموزش سه تار در غرب تهران | آموزش تار و سه تار | کلاس تار و سه تار

این صفحه را به اشتراک بزارید.
Share on Facebook
Share on X
Share on Telegram
Share on WhatsApp
Share on Linkdin
Share on Pinterest
نویسنده