دوره آموزش گیتار | پاپ، کلاسیک، فلامنکو

آموزش گیتار غرب تهران

آموزش گیتار در جنت آباد

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان تخصصی ترین مرجع دوره آموزش گیتار در جنت آباد برای ترم تابستان هنرجو میپذیرد. کلاس های گیتار آموزشگاه شامل آموزش گیتار پاپ، آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آکوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار فلامنکو است. 

اساتید گیتار آموزشگاه با بهره گیری از به روزترین روش های آموزش گیتار، برای شما عزیزان آموزشی اصولی و هدفمند را ارائه خواهند داد. در ادامه با شرایط کلاس گیتار آموزشگاه و اساتید مربوطه آشنا خواهید شد.

آموزش گیتار پاپ در جنت آباد | آموزش گیتار کلاسیک در جنت آباد | آموزش گیتار فلامنکو در جنت آباد | آموزش گیتار جنت آباد

چرا لازم است گیتار را اصولی بیاموزیم؟

گیتار یکی از سازهای بسیار قانونمند و اصولی است که در صورت دانستن اصول و قواعد آن، اجرای این ساز زیبا برای شما اولا بسیار لذت بخش تر و ثانیا دارای زیبایی و طرز بیان جذاب و منحصر بفرد خواهد بود. کسانی که گیتار را به شکل تجربی و غیر اصولی می آموزند، اولا نمیتوانند توانایی خود را گسترش دهند یا منتقل کنند و ثانیاً بسیاری از ظرافت ها و ریزه کاری های گیتار را که اتفاقاً مهم ترین عامل روح بخش موسیقی گیتار است هرگز نمیتوانند اجرا نمایند. اگر به دنبال کلاس آموزش گیتار در جنت آباد می گردید، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان دقیقا همان جایی است که به آن نیاز دارید.

استـــاد امیر کریمی پور

مدرس گیتار پاپ، گیتار فلامنکو و گیتار کلاسیک با بیش از 20 سال تجربه آموزش گیتار جنت آباد

استـــاد ســـــمیه علیزاده

مدرس گیتار پاپ و گیتار کلاسیک | لیسانس موسیقی از دانشگاه | آهنگساز و نوازنده

استـــاد احمد جمشیداُف

مدرس گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک | تئوریسین موسیقی، آهنگساز و نوازنده گیتار

استاد آریا طاری

کارشناس ارشد موسیقی و مدرس گیتار کلاسیک، تئوری موسیقی، هارمونی و سلفژ

استاد پیمان عصمتی

لیسانس آهنگسازی؛ مدرس گیتار آکوستیک، گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک

استاد ریحانه رسولیان

لیسانس نوازندگی گیتار و مدرس گیتار کلاسیک، گیتار پاپ و کالیمبا

دوره آموزش گیتار پاپ کلاسیک فلامنکو ریتم+آکورد باهمراهی آواز در بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران

آموزش گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک یکی از شاخه های گیتار است که در آن تکنیک ها و اصول اجرای گیتار به روش کلاسیک به منظور اجرای قطعات آهنگسازان گیتار کلاسیک و دیگر آهنگسازان کلاسیک آموخته می شود. اگر به موسیقی کلاسیک علاقه دارید، گیتار کلاسیک یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود.

البته درنظر داشته باشید تکنیک ها و آموزش های این سبک از گیتار به مراتب سخت تر و حرفه ای تر از سایر سبک ها است و نیازمند زمان، دقت و حوصله کافی است. با این حال اگر علاقه دارید، حتما موفق خواهید شد.

آموزش گیتار فلامنکو

شاید هیچ سبکی به اندازه فلامنکو برای ساز گیتار با ماهیت واقعی این ساز همخوانی نداشته باشد. چرا که خاستگاه ساز گیتار، اسپانیا است و فلامنکو نیز یکی از سبک های اسپانیش موسیقی است. به عبارتی بهترین نمایشگاه سبک فلامنکو ساز گیتار و بهترین جلوه ساز گیتار سبک فلامنکو است.

نوازندگان فلامنکو با تکنیک های پررنگ و پر تحرک فلامنکو می توانند هر شنونده موسیقی را مسحور کنند. اگر به دنبال کلاس گیتار فلامنکو در جنت آباد هستید، بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم.

آموزش گیتار پاپ

موسیقی پاپ بخش زیادی از خاطرات و آثار خود را با ساز گیتار همراه کرده است. به نحوی که در بسیاری از آهنگ ها و قطهات پاپ، صدای زیبای گیتار را چه در اجرای ریتم و آکورد و چه در اجرای ملودی میتوان شنید.

گیتار پاپ دارای تکنیک هایی برای اجرای آکوردهای مختلف در قالب ریتم و آرپژ و همچنین تکنیک هایی برای اجرای ملودی های پاپ است. از آنجایی که آموزش هر یک از این تکنیک ها نیازمند روش صحیح و متد اصولی و هدفمند است، برای دوره آموزش گیتار پاپ حتما باید با یک استاد زبده و حرفه ای کار کنید تا نتیجه مطلوب برای شما حاصل شود.

 

آموزش گیتار الکتریک

گیتار الکتریک، جذاب، خوش صدا و پر طرفدار است. از آنجایی که هرروز بر تعداد هواداران این ساز زیبا افزوده می شودف آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با دعوت از برترین اساتید این ساز، به خواست علاقمندان پاسخ داده است. کلاس های گیتار الکتریک در غرب تهران در روزهای شنبه (استاد احمد جمشیداُف) و دوشنبه (استاد پیمان عصمتی) برگزار می شود. آموزش گیتار الکتریک در دو فاز گریتم گیتار و لید گیتار صورت می گیرد. مبنای آموزش نیز کتاب های آموزش گیتار الکتریک تروی استتینا است که از برترین کتب آموزش گیتار الکتریک در جهان به شمار می رود.

آموزش گیتار آکوستیک

گیتار آکوستیک، گیتاری با صدایی پر طنین و سیم هایی تماما فلزی است که طرفداران پروپا قرص خود را دارد. این ساز که از پر استفاده ترین سازها بویژه در سبک بلوز، جز و R&B به شمار می رود، در ایران نیز بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است.

از همین رو، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، با برگزاری کلاس های آموزش گیتار آکوستیک در غرب تهران، به استقبال مخاطبان این ساز آمده است. این کلاس ها در روزهای دوشنبه و توسط استاد پیمان عصمتی – کارشناس آهنگسازی از دانشگاه تهران – برگزار می شود.

آموزش تئوری گیتار

بدون ش آموزش هر سازی بدون یادگیری تئوری و اصول حرفه ای آن، ناقص و بی فایده خواهد بود. برای حرفه ای شدن، پیمودن مسیر درست و حرفه ای الزامی است. به همین منظور، برای هنرجویان مبتدی، پیش از شروع کلاس های عملی، چند جلسه کلاس آموزشی تئوری موسیقی با گرایش گیتار برگزار می شود. هنرجویان در این جلسات، با نت خوانی گیتار، نت نگاری و ریتم و چگونگی تطبیق نت های پنج خط حامل با ساز گیتار آشنا می شوند و مهارت های اولیه برای ورود به کلاس های عملی را کسب می کنند.

سایر دوره های آموزشی در آموزشگاه عرفان نادریان جنت آباد

دوره آموزش پیانو (استاد عرفان نادریان | استاد علی اکبر پاشازاده | استاد زوفا لطفی | استاد نیلوفر هما)
دوره آموزش ویولن (استاد الهام آرمیده | استاد حسین طیبی)
دوره آموزش تار و سه تار (استاد رامین شاهین کار)
دوره آموزش سنتور (استاد شهریار قیدارپور | استاد الهام میرزایی | استاد محمدجواد رکنی)
دوره آموزش سازهای کوبه ای (استاد ارسلان خواجه میری)
دوره آموزش هنگ درام (استاد ارسلان خواجه میری)
دوره آموزش سلفژ (استاد عرفان نادریان | استاد علی اکبر پاشازاده | استاد آریا طاری)
دوره آموزش تئوری موسیقی (استاد عرفان نادریان | استاد احمد جمشیداُف)

مطالب مرتبط

تماس تلفنی