شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

تلفن های تماس

۰۲۱-۴۴۰۰۳۴۵۴ ۰۲۱-۴۴۰۶۸۶۳۸

شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

کلاس آموزش تمبک (تنبک)

خانه » کلاس های آموزشی » کلاس آموزش تمبک (تنبک)

آموزش تنبک (تمبک) غرب تهران

تنبک (تمبک)، سازی با نوای زیبای موسیقی ایرانی و یکی از کامل ترین و جذاب ترین سازهای موسیقی! سازی کوبه ای که با انگشتان دست نواخته می شود و اصطلاحاً سازی فول فرکانس (دارای محدوده بسامدی کامل) است. اگر به دنبال آموزش تمبک یا آموزش تنبک در غرب تهران هستید، بهترین ها را در این زمینه به شما ارائه خواهیم داد. 

آموزش تنبک در غرب تهران

مشاوره رایگان

می توانید از طریق لینک بالا، وقت مشاوره رایگان با اساتید کلاس آموزش تنبک غرب تهران را رزرو کنید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در کلاس تنبک (تمبک) در غرب تهران را دارید، می توانید از طریق لینک بالا اقدام فرمایید.

تماس با ما

از طریق لینک بالا، به شماره های تماس، آدرس و لوکیشن و شبکه های اجتماعی ما دسترسی داشته باشید.

کلاس تنبک در غرب تهران

در میان اهالی موسیقی، مردمان غرب تهران به علاقه شدید به یادگیری موسیقی شهرت دارند. حال اگر موضوع آموزش تمبک یا همان تنبک باشد، و اگر بنا باشد برای مردم غرب تهران آموزش تمبک را تدارک ببینیم، مسئولیت ما در حیطه آموزش این ساز، چند برابر خواهد شد. چرا که افرادی که برای آموزش تنبک در غرب تهران به دنبال مدرس و آموزشگاه می گردند، معمولاً به آنچه میخواهند انجام بدهند آگاهی کامل دارند.

اساتید کلاس آموزش تنبک در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، برگزار کننده بهترین کلاسهای آموزش تنبک در غرب تهران با اساتید مجرب و دارای تحصیلات موسیقی آکادمیک که مطمئنا از بهترین و حرفه ای ترین اساتید این حوزه هستند. در ادامه خلاصه ای از بیوگرافی و رزومه اساتید آورده شده است. برای آشنایی با رزومه کامل هر استاد، روی نام یا تصویر استاد کلیک کنید.
آموزش تنبک در غرب تهران
استاد ارسلان خواجه میری

استاد ارسلان خواجه میری

استاد ارسلان خواجه میری لیسانس نوازندگی موسیقی ایرانی و نوازنده ارکستر های معتبر ملی و سمفونیک هستند. ایشان عضو فدراسیون جهانی موسیقیدانان، مدرس سازهای کوبه ای میباشند. استاد خواجه میری علاوه بر آموزش تمبک، سازهای دف، هنگ درام و سایر سازهای کوبه ای را تدریس می کنند. برای آشنایی با رزومه و بیوگرافی استاد، روی تصویر یا نام استاد کلیک کنید.

آموزش موسیقی کودک در جنت آباد
استاد ارسلان خواجه میری

استاد الهام میرزایی

استاد الهام میرزایی دارای مدرک لیسانس موسیقی از کنسرواتوار تهران هستند. ایشان متخصص آموزش موسیقی به کودکان بوده و آموزش تمبک به کودکان در غرب تهران را در آموزشگاه بر عهده دارند.

استاد میرزایی علاوه بر تمبک، سنتور و موسیقی کودکان را تدریس می کنند. برای آشنایی با رزومه و بیوگرافی استاد، روی نام یا تصویر ایشان کلیک کنید.

تدریس ساز قانون و ویولن در تهران
استاد وحید طیبی (راست) استاد حسین طیبی (چپ)

استاد وحید طیبی

استاد طیبی هنرآموخته هنرستان ملی موسیقی و تعلیم دیده نزد اساتید بزرگ موسیقی ایران از جمله استاد بهرام شمس، استاد محمد طیبی، استاد افتتاح، استاد تهرانی، استاد پایور و … . ایشان همچنان علاوه بر آموزش تمبک، سازهای سنتور و قانون نیز تدریس می فرمایند و فرزند استاد حسین طیبی، استاد نام آشنای ویولن هستند. (آموزش تنبک در غرب تهران) برای مشاهده رزومه کامل استاد، روی عکس یا نام استاد کلیک کنید.

تخصصی ترین مرکز آموزش تنبک در غرب تهران

چرا ما ادعا میکنیم تخصصی ترین مرکز آموزش تنبک در غرب تهران هستیم؟ زیرا اولا از بهترین اساتید این حوزه استفاده می کنیم و ثانیا مدیریت آموزشگاه، با درک دقیق حساسیت آموزش تمبک ساز بویژه برای کودکان و نوجوانان و همچنین اهمیت بالای آموزش صحیح ریتم، بهترین امکانات، اساتید و متدهای آموزشی را برای شما و فرزندانتان در نظر گرفته است. کافیست با اساتید این ساز در مرکز موسیقی عرفان نادریان ملاقات و مشاوره داشته باشید تا از صحت این مطالب آگاه شوید. همچنین برای مشاهده دوره های آموزشی سایر سازهای کوبه ای، به صفحه دپارتمان آموزش مراجعه فرمایید.

دریافت وقت مشاوره رایگان تنبک

آموزش تمبک | آموزش سازهای کوبه ای

 

این صفحه را به اشتراک بزارید.
Share on Facebook
Share on X
Share on Telegram
Share on WhatsApp
Share on Linkdin
Share on Pinterest
نویسنده