شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

تلفن های تماس

۰۲۱-۴۴۰۰۳۴۵۴ ۰۲۱-۴۴۰۶۸۶۳۸

شعبه اشرفی اصفهانی

پایین تر از مرزداران

شعبه جنت آباد

جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی

آموزش هنگ درام در غرب تهران

خانه » آموزش هنگ درام در غرب تهران

هنگ درام غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان بای اولین بار در کشور، اقدام به برگزاری ورکشاپ های آموزش هنگ درام در غرب تهران کرده است. این ورکشاپ ها برای همه سنین و در همه سطوح برگزار می شود. حتی اگر تابحال آموزش هنگ درام یا هیچ ساز دیگری را ندیده اید، اصلا نگران نباشید. شما می توانید در ورکشاپ مقدماتی هنگ درام شرکت کنید. در پایان دوره، علاوه بر توانایی اجرای قطات ملودیک، اجرای قطعات ریتمیک هنگ درام را نیز به راحتی می توانید بنوازید. همچنین مدرک پایان دوره دریافت می کنید. در انتهای هر دوره نیز یک اردوی یک روزه گروه نوازی در طبیعت برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو تایم، روی لینک زی کلیک کنید.

علاوه بر ورکشاپ و کلاس های گروهی هنگ درام، کلاس های آموزش خصوصی این ساز نیز با بالاترین کیفیت در هر دو شعبه برگزار می شود. در ادامه، توضیحاتی درباره کلاس های خصوصی هنگ درام آورده شده است.

آموزش هنگ درام در غرب تهران

کلاس هنگ درام غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، مرکز تخصصی برگزاری کلاس های آموزش هنگ درام در غرب تهران است. اگر قصد شرکت در کلاس هنگ درام را دارید، برای شما حرفه ای ترین دوره آموزشی را تدارک دیده ایم. در دوره آموزشی هنگ درام، هنرجویان توانایی اجرای ریتم ها، ملودی ها و تکنیک های مختلف این ساز را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست می آورند. مهم نیست چند سال دارید یا قبلاً آموزش موسیقیدیده اید یا خیر. مهم این است که عاشق ساز زدن باشید. برای اینکه عاشق موسیقی باشید، هنگ درام گزینه مناسبی است!

در ادامه، ویژگی های کلاس آموزش هنگ درام در غرب تهران را شرح داده ایم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همجنین می توانید وقت مشاوره با استاد را برای آشنایی بیشتر با دوره آموزشی هنگ درام رزرو کنید.

تماس با ما

همین حالا با ما تماس بگیرید و اطلاعات کافی درباره کلاس آموزش هنگ درام را به دست آورید.

تخصصی ترین دوره آموزش هنگ درام در غرب تهران

دوره آموزش هنگ درام در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، به شکل کاملا حرفه ای برگزار می شود. اما منظور از حرفه ای بودن دوره آموزشی هنگ درام چیست؟ حرفه ای بودن، لزوماً به معنای پیچیده بودن یا دشوار بودن کلاس نیست. بلکه یک دوره آموزشی حرفه ای، در اولین قدم باید مطالب را با زبانی ساده و روان به هنرجو انتقال دهد. علاوه بر آن، طولانی بودن دوره آموزشی یک ساز، باعث فرسایشی شدن آن می شود. همچنین ممکن است هنرجو را دلسرد کند. بنابراین در یک دوره آموزشی حرفه ای، شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رسید. به همین دلیل، دوره آموزشی هنگ درام در آموزشگاه ما، حرفه ای ترین دوره آموزش هنگ درام در غرب تهران به شمار می رود.

آموزش هنگ درام با متدهای اصولی

استفاده از متد ها و روش های غیر اصولی برای آموزش هنگ درام، نه تنها کار شما را آسان نمی کند، بلکه باعث به وجود آمدن سختی های غیر ضروری خواهد شد. به یک مثال توجه کنید. فرض کنید شما قصد دارید یک درخت سیب بکارید. اگر روش اصولی آن را ندانید، ممکن است این فرایند مدت بسیار زیادی زمان ببرد. علاوه بر آن کاری بسیار سخت و خسته کننده خواهد بود. اما یک کشاورز حرفه ای، در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را به سرانجام می رساند. پس منظور از آموزش اصولی هنگ درام، سخت کردن مسیر نیست. بلکه استفاده از روش های اصولی و مبتنی بر نت، شما را آسان تر، سریع تر و مطمئن تر به هدف می رساند. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، با برگزاری اصولی ترین روش آموزش هنگ درام، شما را به هدف خود خواهد رساند. چرا که اکثر هنرجویان و هنردوستان و علاقمندان به ساز هنگ درام، مایلند تا با اصولی ترین و علمی ترین روش ممکن، این ساز را بیاموزند و از اتلاف زمان و هزینه آن ها جلوگیری شود.

اطمینان از دوره آموزشی هنگ درام قبل از شروع

چگونه می توان پیش از شروع کلاس و دوره آموزش هنگ درام، از کیفیت دوره آموزشی مطلع شد؟ یکی از راه ها برای کسب اطمینان، شناخت استاد و رزومه ایشان است. با این حال، ممکن است کافی نباشد. ما در آموزشگاه، روشی بهتر و مطمئنتر ا به شما پیشنهاد می کنیم. این روش، مشاوره رایگان با استاد هنگ درام است. از این طریق، شما میتوانید کاملاً با روش تدریس، مهارت نوازندگی و سایر مشخصات استاد آشنا شوید. برای رزرو وقت مشاوره با اساتید آموزش هنگ درام در غرب تهران، کافیست با ما تماس بگیرید.

اساتید هنگ درام در غرب تهران: استاد افشین یوسفی زاد | استاد ارسلان خواجه میری

مدرسین دوره آموزش هنگ درام استاد افشین یوسفی زاد و  استاد ارسلان خواجه میری، از بهترین مدرسین موسیقی غرب تهران هستند. استاد یوسفی زاد در هر دو شعبه آموزشگاه و استاد خواجه میری در شعبه جنت آباد تدریس دارند.

با ساز هنگ درام آشنا شوید!

هنگ درام از جمله سازهای کوبه ای به شمار می رود. لازم به ذکر است که سازهای کوبه ای، به دو دسته سازهای معین و نامعین تقسیم می شوند. منظور از سازهای معین سازهایی است که توانایی اجرای نت هایی با فرکانس معین (همان دو ر می فا سل لا سی) را دارند. جدای از اینکه چه محدوده ای از نت های معین را می توانند اجرا کنند. از طرفی سازهای نامعین، توانایی اجرای نت های طبقه بندی شده معین را ندارند. یعنی صرفا می توانند صداهای نامعین را با ریتم های مشخص اجرا کنند. از جمله سازهای کوبه ای نامعین می توان به سازهایی مانند ساید درام، باس درام (طبل بزرگ)، سنج و مثلث اشاره کرد. همچنین از جمله سازهای کوبه ای معین، می توان به سازهایی مانند تیمپانی، بلز ارکستری (گلوکن اشپیل) و هنگ درام اشاره کرد.

در نتیجه همانطور که دیدید، هنگ درام یک ساز کوبه ای معین به شمار می رود. این ساز یک ساز دیاتونیک به شمار می رود. یعنی در هر اکتاو، می تواند فقط هفت نت از یک گام را اجرا کند. در اغلب موارد، این ساز 9 نت در گام ر مینور دارد. روش اجرای این ساز از طریق ضربه انگشتان دست روی دریچه های نت های آن است. دریچه هایی که روی صفحه ای از جنس فلز (فولاد یا آهن) ایجاد شده و کوک شده اند. هرچقدر کوک ساز دقیق تر باشد، این ساز باکیفیت تر بوده و برای آموزش هنگ درام مناسب تر است.

ویدئویی که میبینید، اجرای هنگ درام توسط یکی از هنرجویان نوپای استاد ارسلان خواجه میری است. این هنرجوی مستعد، تنها در 7 جلسه، به این سطح از مهارت نوازندگی ساز هنگ درام رسیده است. اگر درباره دوره آموزش هنگ درام در غرب تهران سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید سایر ویدئوهای اجرای اساتید، هنرجویان و ویدئوهای آموزشی را در اینستاگرام آموزشگاه مشاهده بفرمایید.

سایر دوره های آموزشی آموزشگاه:
این صفحه را به اشتراک بزارید.
Share on Facebook
Share on X
Share on Telegram
Share on WhatsApp
Share on Linkdin
Share on Pinterest
نویسنده