بهترین آموزشگاه سه تار در تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، بهترین آموزشگاه سه تار در تهران است که با اساتید برجسته و پیشکسوت این حوزه همکاری میکند. تفاوت مهم کلاس های سه تار در این آموزشگاه با سایر کلاس های سه تار در آموزشگاه های دیگر، اولا نوع نگرش مدیریت به ساز سه تار به عنوان یک ساز ملی است. ثانیاً همکاری با اساتید نام آشنای این حوزه است.

چرا ادعا میکنیم بهترین آموزشگاه سه تار در تهران هستیم؟

  1. همکاری با استاد سروش یغمایی، پیشکسوت و مدرس شناخته شده ساز سه تار:

نام استاد سروش یغمایی برای هیچیک از علاقمندان به موسیقی ایرانی ناآشنا نیست. ایشان سالها است علاوه بر تدریس حرفه ای سازهای تار و سه تار، مولف و محقق موسیقی نیز هستند. افتخار همکاری با استاد سروش یغمایی موجب شده تا هنرجویان این ساز در آموزشگاه، همگی بر این باور باشند که بهترین آموزشگاه سه تار در تهران را برای آموزش این ساز انتخاب کرده اند. برای آشنایی با رزومه و تالیفات و آثار استاد، روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین آموزشگاه سه تار در تهران

آشنایی با استاد سروش یغمایی

    2. آموزش اصولی و مبتنی بر نت و ردیف موسیقی ایرانی:

بدون تردید آموزش های غیر اصولی ساز سه تار|، بزرگترین ضربه را به روند آموزشی هنرجویان این ساز خواهد زد. برخی با استدلالهایی شبیه به اینکه سه تار خاستگاهی محلی دارد، قصد در نهادینه کردن روش اصطلاحا “سینه به سینه” برای آموزش این ساز را دارند. البته این روش اغلب برای سازهای محلی و اتنو که کوک دقیقی ندارند استفاده می شود. اما ساز سه تار سالهای سال است به عنوان یک ساز شهری با کوک استاندارد در تک نوازی ها و گروه نوازی ها استفاده می شود و روش سینه به سینه برای این ساز توجیهی ندارد.

بهترین آموزشگاه سه تار در تهران

    3. کارگاه های تمرین نوازندگی

در کنار کلاس های خصوصی در آموزشگاه که شالوده اصلی آموزش هستند، یکی از بهترین تدابیر آموزشگاه موسیقی برای سه تار، برگزاری کارگاه نوازندگی به صورت گروهی است. در این کارگاه ها هنرجویان علاوه بر به اشتراک گذاشتن دغدغه ها، پرسش ها و تجارب یکدیگر، با اولین قدم ها در اجرای گروهی ساز سه تار آشنا می شود.

4. کنسرت های هنرجویی و پایان دوره

برای هنرجویان سه تار هم در طول دوره آموزش، در هر سطحی که باشند و هم در پایان دوره آموزشی، کنسرت و اجرای صحنه ای برگزار خواهد شد. اجراهای صحنه ای دارای فواید بیشماری برای آموزندگان موسیقی هستند. برای مثال آشنایی با اتمسفر صحنه، کاهش اضطراب ناشی از اجرا مقابل جمع، آشنایی با اصل همپوشانی (overlaping) در اجرای گروهی، آشنایی با تمرین های پیش از اجرا، آشنایی با آداب اجرا و … تنها چند مورد از فواید این اجراها هستند.


حال که مطالب بالا را با دقت مطالعه فرمودید، دانستید که چرا آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان بهترین آموزشگاه سه تار در تهران شناخته می شود. اگر سوالی دارید یا برای دریافت وقت مشاوره با استاد با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس تلفنی