استعدادیابی خوانندگی

استعدادیابی خوانندگی!

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان به عنوان نخستین مرکز جامع موسیقی تهران، اقدام به برگزاری طرح استعدادیابی خوانندگی کرده است. این طرح به منظور کشف استعدادهای برتر خوانندگی در سبک های مختلف و حمایت از آن ها است. در ادامه، با جزییات این طرح آشنا شوید!

استعدادیابی خوانندگی ایران

مشاوره با اساتید

برای رزرو وقت مشاوره رایگان با استاد (حضوری - آنلاین)، وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

استعدادیابی خوانندگی

کاملاً رایگان!

استعدادیابی و تست های مربوطه به صورت کاملاً رایگان از متقاضیان محترم انجام می شود. در همه مراحل هیچ هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد!

آموزش خوانندگی

با تجهیزات حرفه ای!

استعدادیابی از داوطلبان عزیز در استودیو تخصصی آموزشگاه برگزار می شود و به منظور کسب نتایج دقیق تر، با بهترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد.

آموزش موسیقی در غرب تهران

توسط اساتید موسیقی

فرایند استعدادیابی توسط برترین کارشناسان ارشد و اساتید موسیقی انجام می شود و نظران چندین استاد و کارشناس مختلف در نتایج نهایی موثر خواهد بود.

استعدادیابی در زمینه خوانندگی

حمایت کامل از پذیرفته شدگان

افرادی که در نتیج نهایی استعدادیابی پذیرفته شوند و نمره کافی را کسب کنند، تحت حمایت کامل مادی، معنوی، تجهیزاتی و ... قرار خواهند گرفت.

تسهیلات و حمایت های ویژه از پذیرفته شدگان استعدادیابی خوانندگی شامل چه مواردی می شود؟

حمایت مالی

همانطور که می دانید، هزینه های تولید موسیقی و آلبوم بسیار بالاست. هزینه هایی شامل آهنگسازی، تنظیم، ضبط، میکس و مسترینگ، ترانه سرایی، کلیپ، برگزاری کنسرت، انتشار آثار و تبلیغ و … . استعدادهای پذیرفته شده در استعدادیابی خوانندگی، جهت تولید موسیقی تحت حمایت کامل آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان هستند. تا جایی که تا سقف از 70 درصد هزینه های تولید و انتشار تک آهنگ و آلبوم توسط آموزشگاه تامین خواهد شد.

تمرین و تجهیزات

پذیرفته شدگان استعدادیابی خوانندگی همچنین می توانند از تجهیزات و امکانات آموزشگاه جهت تمرین، ضبط و افزایش تجربه و مهارت خود استفاده کنند. این تجهیزات شامل استودیوی مجهز موسیقی، انواع سازهای آکوستیک و الکتریک، اتاق تمرین، جزوات و تبادلات هنری و … می باشد.

آموزش رایگان!

خبر خیلی خوب برای استعدادهای مورد قبول در استعدادیابی آنکه می توانند از آموزش های رایگان اساتید خبره و خوش نام آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان استفاده کنند. این آموزش ها شامل آموزش ساز دلخواه، آواز، سلفژ، تئوری موسیقی و آهنگسازی می باشد.

برگزاری کنسرت

هیچ خواننده ای بدون برگزاری کنسرت، تجربه شیرین خواننده شدن را به درستی درک نخواهد کرد. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با برگزاری کنسرت ویژه خوانندگان محترم پذیرفته شده در استعدادیابی، این تجربه زیبا را به آن ها پیشکش می کند. این کنسرت ها با همراهی اساتید و نوازندگان خبره انجام خواهد شد و خوانندگان، آثار خود را در آن ها اجرا خواهند کرد.

ثبت نام در استعدادیابی خوانندگی

برای ثبت نام در بزرگترین رویداد استعدادیابی خوانندگی ایران، فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

سایر مطالب سایت

کلاس گیتار در تهران

کلاس گیتار در تهران گیتار، سازی دوست داشتنی با صدایی دلنشین که طرفداران بسیاری دارد. این ساز یکی از بهترین سازها از نظر تنوع در سبک و نوع اجرا است. به طوریکه می توان

ادامه مطلب »

پکیج ها

پکیج آموزشی چیست؟ پکیج آموزشی مجموعه ای از ملزومات آموزشی است شامل ساز، لوازم جانبی ساز، کتاب و دفتر موسیقی و تعدادی جلسه آموزشی ساز مربوطه. هرآنچه که در پکیج آموزشی به شما ارائه

ادامه مطلب »

ساز جهانی

سازهای جهانی قصد خرید چه سازی دارید؟ گیتار سازهای غیر ایرانی از جمله پیانو، گیتار، ویولن و … ویولن سازهای ملی از جمله تار و سه تار، سنتور، تنبک و … پیانو سازهای ملی

ادامه مطلب »

کلاس آموزش تمبک (تنبک)

آموزش تنبک (تمبک) غرب تهران تنبک (تمبک)، سازی با نوای زیبای موسیقی ایرانی و یکی از کامل ترین و جذاب ترین سازهای موسیقی! سازی کوبه ای که با انگشتان دست نواخته می شود و

ادامه مطلب »

کلاس آموزش پیانو

کلاس آموزش پیانو غرب تهران PianoCreated with Sketch. هیچکس نمیتواند منکر این شود که پیانو، دلربا ترین و فریبنده ترین ساز موسیقی در سرتاسر جهان است. سازی با ده ها کلاویه سفید و مشکی

ادامه مطلب »

استاد عرفان نادریان

استاد عرفان نادریان | استاد پیانو در غرب تهران استاد عرفان نادریان، از اساتید پیانو در غرب تهران و مدیر آکادمی موسیقی عرفان نادریان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر

ادامه مطلب »

مطالب مرتبط

تماس تلفنی