آموزش گیتار در غرب تهران

آموزش گیتار در غرب تهران

اگر قصد ثبت نام در کلاس آموزش گیتار در غرب تهران را دارید، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان واقع در جنت آباد جنوبی در کنار شما است. گیتار، سازی بسیار محبوب در بین ایرانیان است که ریشه تاریخی آن با سازهای تار و سه تار در یک دسته قرار میگیرد. پسوند “تار” در انتهای آن نیز حکایت از همین موضوع دارد. مفتخریم بهترین دوره آموزش گیتار در غرب تهران در همه سبک ها را به شما عزیزان ارائه دهیم.

آموزش گیتار غرب تهران

توجه: با توجه به شرایط کرونا و یا دوری مسافت برخی هنردوستان عزیز، کلیه کلاس های گیتار هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و آفلاین قابلیت برگزاری دارند. همچنین شما می توانید هر یک از جلسات ترم خود را که مایل هستید، به صورت حضوری یا آنلاین شرکت فرمایید.

مشاوره با اساتید

بهترین راه برای رفع ابهامات و پاسخ به سوالات احتمالی شما، مشاوره با اساتید گیتار است. مشاوره به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. 

تماس با ما

از طریق این لینک می توانید به شماره تلفن های آموزشگاه، نشانی آموزشگاه و آدرس صفحات اجتماعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی آموزشگاه را دارید، می توانید از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید.

متنوع ترین کلاس آموزش گیتار در غرب تهران

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، برگزار کننده متنوع ترین کلاس آموزش گیتار در غرب تهران است. آموزش گیتار در سبک های مختلف از جمله گیتار کلاسیک، گیتار فلامنکو، گیتار پاپ و گیتار الکتریک. در ادامه، با این کلاس ها آشنا می شوید.

بخوانید >>> گیتار الکتریک چگونه کار می کند؟

آموزش گیتار کلاسیک

گیتار اگرچه اصالتا یک ساز کلاسیک نیست، اما شنیدن نوای زیبای قطعات کلاسیک از ساز گیتار، جذابیتی منحصربفرد دارد. تکنیک های گیتار کلاسیک جذاب و گوش نواز هستند. اگر قصد یادگیری گیتار کلاسیک را دارید، بدانید راهی طولانی اما جذاب در انتظار شماست. شاید برای شما جالب باشد بدانید تنها زن در جهان که موفق به اخذ مدرک دکترای گیتار کلاسیک شده است، دکتر لیلی افشار، بانوی هنرمند ایرانی است.

اساتید گیتار کلاسیک آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان عبارتند از:

افتخار همکاری با اساتید بالا موجب شده است رضایت کامل هنرجویان گیتار کلاسیک حاصل شود. برای دریافت وقت مشاوره با هر یک از این اساتید(به صورت آنلاین یا حضوری) فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

آموزش گیتار فلامنکو

همانطور که تار را سازی ایرانی می دانیم، فلامنکو، سبک ویژه و منحصربفرد گیتار است. به بیان دیگر، گویی گیتار ساخته و تکمیل شده تا با آن سبک فلامنکو نواخته شود. گیتار فلامنکو را معمولاً با ریتم های جذاب و پر افت و خیز آن می شناسیم. بزرگترین نوازنده های گیتار جهان معمولاً به واسطه همین سبک شناخته می شوند. اَبَرنوازندگانی مثل پاکو دلوسیا و خوان مارتین و …

مدرس گیتار فلامنکو در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، استاد امیر کریمی پور، از نوازندگان و اساتید شناخته شده این سبک هستند. استاد کریمی پور نزد اساتید همچون بهرام آقاخان و دیگر بزرگان این عرصه آموزش دیده اند. کلاسهای استاد کریمی پور روزهای سه شنبه و پنج شنبه برگزار می شود. برای رزرو وقت مشاوره رایگان با استاد، فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

آموزش گیتار پاپ

اگرچه در نوازندگی ساز گیتار، دقیقا سبکی با نام گیتار پاپ وجود ندارد. اما معمولاً به اجرای گیتار از طریق ریتم و آکورد با خواندن یا نواختن آهنگ های پاپ، گیتار پاپ گفته می شود. در واقع گیتار پاپ، تکنیک های اجرای ریتم های مختلف به همراه آکورد است. آکوردهایی که شامل آکوردهای سردسته و همچنین آکوردهای باره دار می شوند.

کلیه اساتید دپارتمان آموزش گیتار آموزشگاه،این سبک یعنی همان گیتار پاپ را آموزش می دهند. اگرچه روش تدریس هریک از اساتید محترم برای گیتار پاپ متفاوت است.

آموزش گیتار الکتریک

گیتار الکتریک، جذاب و پرطرفدار است. با این حال، نوازندگان حرفه ای این ساز بسیار انگشت شمار است. شاید یکی از دلایل اصلی این موضوع، عدم آشنایی جامعه با این ساز جذاب است. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با بهره گیری از یکی از بهترین اساتید این ساز، کلاس های آموزش گیتار الکتریک را برگزار می کند. مدرس کلاس آموزش گیتار الکتریک، استاد احمد جمشیداُف هستند. برای رزرو وقت مشاوره با استاد، فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

ببینید > تعویض سیم گیتار

کلاس گیتار الکتریک غرب تهران

تخصصی ترین کلاس آموزش گیتار در غرب تهران!

آموزش گیتار در سبک های مختلف

گیتار به دلیل ویژگی های آکوستیکی و فنی آن، قابلیت اجرا در سبک ها و ژانرهای مختلف موسیقی را دارد. سبک های اصلی گیتار عبارتند از: گیتار پاپ، گیتار کلاسیک و گیتار فلامنکو و گیتار الکتریک. هر یک از این سبک ها را که مدنظر داشته باشید، می توانید در کلاس های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان (غرب تهران) آموزش ببینید.

اما اگر نمیدانید از کجا شروع کنید، پیشنهاد ما به شما، مشاوره با اساتید گیتار است. برای دریافت وقت مشاوره رایگان با اساتید گیتار، از طریق لینک مشاوره رایگان با اساتید اقدام کنید.

کنسرت های هنرجویی

یک نوازنده زمانی به کمال و غایت نوازندگی می رسد که اولاً توانایی اجرا در جمع را داشته باشد. ثانیاً تجربه شیرین گروه نوازی را درک و لمس کرده باشد. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با برگزاری کنسرت های هنرجویی این مهم را برای هنرجویان دوره آموزشی گیتار فراهم کرده است. کنسرت های هنرجویی در بالاترین سح برای هنرجویان کلاس آموزش گیتار در غرب تهران برگزار می شود. هنرجویان کلاس آموزش گیتار هم در قالب رسیتال های گیتار و هم در قالب کنسرت های سالانه هنرجویی می توانند تجربه لذت بخش اجرای صحنه ای را داشته باشند. همچنین در پاان کنسرت ها، لوح و سرتیفیکیت اجرا به هنرجویان اهدا می شود.

آموزش اصولی و مبتنی بر نت

بسیاری تصور می کنند ساز گیتار، سازی با ویژگی های بداهه گونه است که یادگیری تجربی و خود آموز آن آسان تر و بهتر است. این تصور نادرست منجر به این شده که بخش زیادی از نوازندگان این ساز متاسفانه توانایی های فنی کامل و اصولی را نداشته باشند. در آموزشگاه ما، آموزش گیتار اولا با متد کاملاً اصولی و ثانیا با روش های مبتنی بر نت های موسیقی و تبلچر انجام می شود.

فواید آموزش اصولی گیتار

آشنایی با قطعات حرفه ای

شما تنها زمانی می توانید قطعات مهم و حرفه ای ساز گیتار را اجرا کنید که اصول و قواعد این ساز را بشناسید. به بیان دیگر، با دانشتن علم نت خوانی و تئوری موسیقی، هر قطعه ای را میتوانید به آسانی اجرا و تحلیل کنید.

پیشرفت بی حدومرز!

کسانی که ساز گیتار را صرفا با روش گوشی و بدون نت و تبلچر می آموزند، عموماً در یک نقطه متوقف می شوند. به بیان دیگر،نمی توانند از یک مرز، مشخص پیش بروند. در نتیجه، پیشرفت آن ها متوقف شده و بسیاری از تکنیک ها و آکوردها را نخواهند توانست به مرحله اجرا برسانند.

آموزش و فعالیت حرفه ای

بدون شک تنها نوازندگانی قادر به تدریس، اجرا در بندها و ضبط قطعات حرفه ای خواهند بود که نت و اصول حرفه ای ساز را آموخته باشند. نوازندگانی که توانایی اجرا روی گام ها و مختلف و با تکنیک های مختلف را دارند.

اساتید گیتار آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان افتخار همکاری با برترین و مجرب ترین اساتید گیتار را دارد. اساتید آموزشگاه عبارتند از:

استاد امیر کریمی پور

مدرس ساز گیتار استاد امیر کریمی پور از برترین اساتید این حوزه هستند. استاد کریمی پور به عنوان بهترین استاد آموزش گیتار در غرب تهران، درسبک های گیتار پاپ و فلامنکو آموزش می دهند و هر یک از این سبک ها را با روش اصولی خود مبتنی بر نت و متدهای ویژه همان سبک تدریس می کنند. برای آشنایی بیشتر با استاد، به صفحه استاد امیر کریمی پور مراجعه فرمایید.

استاد احمد جمشیداُف

استاد احمد جمشیداٌف، از مدرسین برتر ساز گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک هستند. افتخار همکاری با این استاد ارزنده باعث استقبال بسیار زیاد علاقمندان به ساز گیتار و بویژه گیتار الکتریک شده است. استاد جمشیداٌف قطعا از بهترین اساتید آموزش گیتار در غرب تهران و در کل شهر تهران به شمار می روند.

استاد سمیه علیزاده

استاد سمیه علیزاده نوازنده گیتار کلاسیک، پاپ و همچنین پیانو و آهنگساز و تئوریسین موسقی هستند. ایشان تحصیلات آکادمیک خود را در زمینه گیتار کلاسیک در مقطع لیسانس به پایان رسانده اند و از مدرسین آکادمیک گیتار در غرب تهران هستند.

کلاس گیتار در غرب تهران

رزرو وقت مشاوره با استاد و ثبت نام

برای دریافت وقت مشاوره(رایگان) با استاد، دریافت اطلاعات بیشتر  یا ثبت نام کلاس های گیتار کافیست از طریق لینک زیر اقدام کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با اساتید

اگر با موبایل وارد سایت شده اید، روی لینک هر شماره کلیک کنید تا صفحه تماس باز شود.

44069126 | 44068639 | 44053778 | 44086551 | 09128013621

مطالب مرتبط

تماس تلفنی